ZOO Ústí nad Labem 2024

28.5.2024   František Roubal   0 komentáře  

zoousti24_01.jpg

Mgr. David Nekola

V pátek 24. května se žáci osmých tříd zúčastnili exkurze do ZOO v Ústí nad Labem. Organizaci výletu měla na starost paní učitelka Jaroslava Hrušovská. Do Ústí nad Labem vyrazilo celkem 48 žáků, které kromě kopcovitého terénu Ústecké ZOO čekal také nabitý program. Celá exkurze se zaměřovala na etologii zvířat, tedy na jejich chování.

Žáci se nejprve zúčastnili komentované prohlídky v tzv. „zooškole“. Poté obdrželi pracovní listy a vydali se „do terénu“ pozorovat vybraná zvířata na vlastní oči a zapisovat své poznatky. Počasí – až na krátkou přeháňku – bylo výborné, stejně jako celá exkurze.

Závěrem dne byla návštěva mosteckého McDonaldu, kde žáci načerpali ztracenou energii a mohli se spokojeně vydat na cestu zpět do Žatce. Obsazení fastfoodu našimi žáky chvílemi připomínalo krmení hladové zvěře v ZOO, což nebylo překvapivé vzhledem k náročnosti celého dne.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem žákům za naprosto bezproblémové chování, a to i v takto velkém počtu. Těšíme se na další budoucí exkurze v budoucnu.


Komentáře

Buďte první kdo tento článek okomentuje.

Přidat nový komentář

Komentáře mohou zákládat pouze přihlášení uživatelé